Motores modulares YLKK
Motores seriei YLKK normae nationali GB755 et pertinentibus normis IEC obtemperant. Corporis motoris lamina ferrea conflata est, et praeclaram rigiditatem et resistentiam vibrationi praebet. Fabricantur cum structura insulationis F et processu impregnationis pressionis vacui VPI. Systema impletionis et exonerationis continuum commodam sustentationem praestat.
Specificatio
| Magnitudo quadrorum | 355-710 (6kV)/quadringenti-710 (10k)V) |
| Exitus | CLXXXVkW-3150kW (6kV)/220kW-2500kW (10kV) |
| Tensio/frequentia | 6kV, 10kV/50Hz |
| Ordinationes adfixionis | IM V1 |
| Gradus tutelae | IP44/IP54/IP55 |
| Methodus refrigerationis | ICDCXI/IC616 |
| Classis insulationis | F |
| Temperatura ambientis | -15°C ~+40°C |
| Officium | S1 |
| Factor servitii | 1.0 |
Dimensiones installationis et generales (6KV)
| Numerus Quadri | Polus | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L | AF |
| 355 | 4,6 | DCCCLXXX | mille | 940 | centum | 210 | 28 | 90 | 6 | 32 | 1100 | DCCC | 2300 | 1500 |
| quadringenti | 4, 6, 8, 10 | mille | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | centum | 6 | 35 | 1150 | DCCCL | 2500 | 1650 |
| 450
| 4 | 1120
| 1250
| 1180
| CXX | 210 | 32
| 109 | 6
| 35
| 1300
| 900
| 2700
| MDCCC
|
| 6, 8, 10, 12 | 130 | 250 | 119 | |||||||||||
| quingenti
| 4 | 1250
| 1400
| 1320
| 130 | 250
| 32 | 119 | 8
| 35
| 1400
| 965
| 2900
| MM
|
| 6, 8, 10, 12 | 140 | 36 | 128 | |||||||||||
| 560
| 4 | 1400
| 1600
| 1500
| CL | 250 | 36 | 138 | 8
| 42
| 1600
| 1100
| 3300
| MMCC
|
| 6, 8, 10, 12 | CLX | trecenti | 40 | 147 | ||||||||||
| DCXXX
| 4 | 1600 | MDCCC | MDCC | CLXX | trecenti | 40 | 157 | 9 | 42 | MDCCC | 1200 | 3600
| 2400 |
| 6, 8, 10, 12 | CLXXX | 45 | CLXV |
Nota: Data in tabula enumerata ad usum utente sunt. Si qua discrepantia cum fasciculo fortuito exstet, fasciculus fortuitus praevalebit.
Dimensiones fixationis et generales (10KV)
| Numerus Quadri | Polus | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| quadringenti | 4,6 | mille | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | centum | 6 | 35 | 1100 | DCCC | 2500 |
| 450 | 4, 6, 8, 10 | 1120 | 1250 | 1180 | 110 | 210 | 28 | centum | 6 | 35 | 1300 | 1050 | 2700 |
| quingenti
| 4 | 1250
| 1400
| 1320
| 130
| 210 | 32
| 119
| 8
| 35
| 1400
| 1110
| 2900
|
| 6, 8, 10, 12 | 250 | ||||||||||||
| 560
| 4 | 1400
| 1600
| 1500
| CL | 250 | 36 | 138 | 8
| 42
| 1600
| 1200
| 3300
|
| 6, 8, 10, 12 | CLX | trecenti | 40 | 147 | |||||||||
| DCXXX | 4 | 1600 | MDCCC | MDCC | CLXX | trecenti | 40 | 157 | 9 | 42 | MDCCC | 1300 | 3600 |
| 6, 8, 10, 12 | CLXXX | 45 | CLXV |
Nota: Data in tabula enumerata ad usum utente sunt. Si qua discrepantia cum fasciculo fortuito exstet, fasciculus fortuitus praevalebit.







