Motores Anulorum Labentium
Data Technica
| Magnitudo quadrorum | 280-800MM |
| Exitus | 75-3150kW |
| Tensio aestimata | 380V/415V/660V/690V/1140V/3KV/3.3KV/6KV/6.6KV/10KV/10.5KV/11KV |
| Ordinationes adfixionis | IM B3 |
| Gradus tutelae | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Methodus Refrigerandi | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Numerus polorum | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Classis insulationis | FH |
| Temperatura ambientis | Altitudo debet esse inferior quam 1000 m supra mare; -15°C ~+40°C |
| Officium | S1 |
| Factor servitii | 1.0 |
Nuntium tuum hic scribe et nobis mitte.







