Motor Efficientiae IE1
Specificatio
| Norma | IEC60034-30 |
| Magnitudo quadrorum | 80-355 |
| Exitus | 0.18kW-315kW |
| Classis efficientiae | IE1 |
| Tensio/frequentia | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Gradus tutelae | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Classis insulationis/Classis ascensus temperaturae | F/B |
| Ordinationes adfixionis | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura ambientis | -15°C ~+40°C |
| Humiditas relativa minus quam 90% esse debet. | |
| Altitudo debet esse minor quam mille metra supra mare. | |
| Methodus refrigerationis | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Officium | S1 |
| Factor servitii | 1.0 |
Informationes Ordinationis
● Hic catalogus ad informationem usoris tantum destinatur. Nos paenitet quod de mutationibus productorum non praemonuimus.
● Cum ordinem facis, quaeso genus motoris, potentiam, tensionem, celeritatem, classem insulationis, classem protectionis, modum figendi, etc. specifica.
● Motores speciales ad requisita emptorum designare et fabricare possumus, ut sequitur
1. tensio, frequentia et potentia specialis
2. classes speciales insulationis et tutelae
3. cum arca terminali sinistra, extremitatibus axis duplicibus et axis specialibus
4. Motores altae temperaturae vel humilis temperaturae.
5. Usus in alta altitudine vel foris
6. Potentia maior vel factores servitii specialis
7. cum calefactione, ferulis vel convolutionibus PT100, PTC, etc.
8. cum encoder, ferculis isolatis vel constructione ferculi isolati
9. Alia requisita.









