Motores Reluctantiae Synchroni Series SCZ
Motores reluctantiae synchroni seriei SCZ independenter designantur. Hic motor electricus triphasicus est, structura rotoris magnetice anisotropica praeditus, secundum normam IEC designans ut variis necessitatibus clientium satisfaciat, et producta seriei IE5, IE4, IE3 praebere potest, incluso motore reluctantiae synchronae purae.
Specificatio
| Norma | IEC60034 |
| Magnitudo quadrorum | Altitudo 80-315mm |
| Potentia aestimata | 0.75kW-200kW |
| Gradus vel efficacia energiae | IE5 |
| Tensio et frequentia | 400V/50Hz |
| Gradus protectionum | IP55 |
| Gradus insulationis/Augmentum temperaturae | F/B |
| Methodus Installationis | B3, B5, B35, V1 |
| Temperatura ambientis | -15°C ~+40°C |
| Humiditas relativa minus quam 90% esse debet. | |
| Altitudo debet esse minor quam mille metra supra mare. | |
| Methodus Refrigerandi | IC411 |
| Officium | S1 |
| Factor servitii | 1.0 |
Informationes Ordinationis
● Hic catalogus tantum ad usum lectorum refertur. Ignoscite, si qua producta mutantur, non antea additionaliter specificabitis.
● Cum ordinem facis, quaeso notitias aestimatas nota, ut genus motoris, potentiam, tensionem, celeritatem, classem insulationis, classem protectionis, genus figendi, et cetera.
● Motores speciales designare et producere possumus secundum requisita emptoris sic:
1. tensio, frequentia et potentia speciales;
2. classis insulationis specialis et classis tutelae;
3. cum arca terminali in latere sinistro, extremitatibus axis duplicibus et axe speciali;
4. motor altae temperaturae vel motor humilis temperaturae;
5. in planitie vel sub divo adhibitum;
6. potentia maior vel factor servitii specialis;
7. cum calefactore, PT100 pro ferulis vel convolutione, PTC et cetera;
8. cum codificatore, ferculis insulatis, vel structura ferculi insulati;
9. cum aliorum requisito.










