Motor Efficientiae IE5
Motores seriei IE5 sunt motores inductionis in cavea secundum normas IEC60034-30 et efficientiam energiae IE5 designati.
Specificatio
| Norma | IEC60034-30 |
| Magnitudo quadrorum | 80-355 |
| Exitus | 0.75kW-315kW |
| Classis efficientiae | IE5 |
| Tensio/frequentia | ≤1000V/50Hz |
| Gradus tutelae | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Classis insulationis/Classis ascensus temperaturae | F/B |
| Ordinationes adfixionis | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura ambientis | -15°C ~+40°C |
| Humiditas relativa minus quam 90% esse debet. | |
| Altitudo debet esse minor quam mille metra supra mare. | |
| Methodus refrigerationis | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Officium | S1 |
| Factor servitii | 1.0 |
Processus Productionis Officinae
Informationes Ordinationis
● Hic catalogus ad informationem usoris tantum destinatur. Quaeso ignoscite, si qua mutatio producto facta sit, nullae notae additionales antea facientur.
● Cum ordinem facis, quaeso nota notitias aestimationis, ut genus motoris, potentiam, tensionem, celeritatem, classem insulationis, classem protectionis, modum figendi, etc.
● Motores speciales secundum requisita emptorum designare et fabricare possumus, ut sequitur
1. tensiones, frequentiae et potentiae speciales
2. classes speciales insulationis et tutelae
3. cum arca terminali sinistra, extremitatibus axis duplicibus et axibus specialibus
4. Motores altae temperaturae vel motores humilis temperaturae.
5. Usus montanus vel externus
6. Potentia maior vel factores servitii specialis
7. cum calefactione, ferulis vel convolutionibus PT100, PTC, etc.
8. cum encoder, ferculis isolatis vel constructione ferculi isolati.
9. Alia requisita.
Si quid horum te vere interest, quaeso nos certiores fac. Libenter tibi pretium dabimus cum specificationes tuas singulas acceperimus. Ingeniarios nostros peritos in investigatione et evolutione habemus ut omnibus requisitis satisfaciant. Quaestiones tuas mox accipere exspectamus et occasionem tecum in futuro laborandi speramus. Te invitamus ut societatem nostram inspicias.







