Motor Efficientiae IE2
Specificatio
| Norma | IEC60034-30 |
| Magnitudo quadrorum | 80-355 |
| Exitus | 0.18kW-355kW |
| Classis efficientiae | IE2 |
| Tensio/frequentia | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Gradus tutelae | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Classis insulationis/Classis ascensus temperaturae | F\B |
| Ordinationes adfixionis | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura ambientis | -15°C -+40°C |
| Humiditas relativa minus quam 90% esse debet. | |
| Altitudo debet esse minor quam mille metra supra mare. | |
| Methodus Refrigerandi | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| Officium | S1 |
| Factor servitii | 1.0 |
Instrumenta Productionis
Instructio Ordinandi
● Hic catalogus ad usum emptorum tantum destinatur. Quaeso ignoscite, si qua mutatio producto facta sit, nullae notae additionales antea facientur.
● Cum ordinem facis, quaeso ad notitias ordinis, ut potentiam, tensionem, celeritatem, classem insulationis, classem protectionis, modum institutionis, etc. exempli motoris, attende.
● Designationem et productionem singularium productorum motoriorum secundum necessitates tuas facere possumus.
1. Tensiones, frequentiae et potentiae speciales.
2. Classis insulationis specialis et classis tutelae;
3. Latus sinistrum cum arca iuncturae, fine axis duplici et axe speciali;
4. Motores altae temperaturae vel motores humilis temperaturae;
5. In montibus vel usu externo.
6. Potentia maior vel factor servitii specialis.
7. Cum calefactoribus, ferulis vel convolutionibus PT100, PTC, etc.
8. Cum encoder, ferculo insulato, vel constructione ferculi insulati.
9. Alia requisita.









