Motores Marini YH
Motores seriei YH sunt motores inductionis asynchroni triphasici, ventilati et refrigerati, omnino inclusi, ad usum marinum.
Specificatio
| Magnitudo quadrorum | 80-355 |
| Exitus | 0.75kW-315kW |
| Tensio/frequentia | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Gradus tutelae | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Classis insulationis/Classis ascensus temperaturae | F/B |
| Ordinationes adfixionis | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura ambientis | 0°C ~+45°C |
| Humiditas relativa minus quam 90% esse debet. | |
| Methodus refrigerationis | IC411 IC416、IC418、IC410 |
| Officium | S1 |
| Factor servitii | 1.0 |
Informationes Ordinationis
● Hic catalogus tantum ad usum lectorum refertur. Ignoscite, si qua producta mutantur, non antea additionaliter specificabitis.
● Cum ordinem facis, quaeso notitias aestimatas nota, ut genus motoris, potentiam, tensionem, celeritatem, classem insulationis, classem protectionis, genus figendi, et cetera.
● Motores speciales designare et producere possumus secundum requisita emptoris sic:
1. tensio, frequentia et potentia speciales;
2. classis insulationis specialis et classis tutelae;
3. cum arca terminali in latere sinistro, extremitatibus axis duplicibus et axe speciali;
4. motor altae temperaturae vel motor humilis temperaturae;
5. in planitie vel sub divo adhibitum;
6. potentia maior vel factor servitii specialis;
7. cum calefactore, PT100 pro ferulis vel convolutione, PTC et cetera;
8. cum codificatore, ferculis insulatis, vel structura ferculi insulati;
9. cum aliorum requisito.
Applicationes
Technologiam productionis provectam habemus et innovationem in productis persequimur. Simul, bona servitia bonam famam auxerunt. Credimus te, dummodo productum nostrum intellegas, libenter nobiscum socium fieri debere. Quaestionem tuam exspectamus.








