Motor Efficientiae IE4
Motores seriei IE4 sunt motores inductionis in cavea secundum normas IEC et efficientiam energiae IE4 designati.
Specificatio
| Norma | IEC60034-30 |
| Magnitudo quadrorum | 80-355 |
| Exitus | 0.75kW-315kW |
| Classis efficientiae | IE4 |
| Tensio/frequentia | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Gradus tutelae | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Classis insulationis/Classis ascensus temperaturae | F/B |
| Ordinationes adfixionis | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura ambientis | -15°C ~+40°C |
| Humiditas relativa minus quam 90% esse debet. | |
| Altitudo debet esse minor quam mille metra supra mare. | |
| Methodus refrigerationis | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Officium | S1 |
| Factor servitii | 1.0 |
Involucrum
Informationes Ordinationis
● Hic catalogus tantum ad usum lectorum refertur. Ignoscite, si qua producta mutantur, non antea additionaliter specificabitis.
● Cum ordinem facis, quaeso notitias aestimatas nota, ut genus motoris, potentiam, tensionem, celeritatem, classem insulationis, classem protectionis, genus figendi, et cetera.
● Motores speciales designare et producere possumus secundum requisita emptoris sic:
1. Tensio, frequentia et potentia speciales;
2. Classis insulationis specialis et classis tutelae;
3. Cum arca terminali in latere sinistro, extremitatibus axis duplicibus et axe speciali;
4. Motor altae temperaturae vel motor humilis temperaturae;
5. In planitie vel sub divo adhibitum;
6. Potentia maior vel factor servitii specialis;
7. Cum calefactore, PT100 pro ferulis vel convolutione, PTC et cetera;
8. Cum encoder, ferculis insulatis, vel structura ferculi insulati;
9. Cum aliorum requisito.








