Series Y (IP23) Inductio Asynchrona Triphasica Altae Tensionis
Motor altae tensionis seriei Y est motor inductionis asynchronus triphasicus, quasi in cavea sciuri. Motor habet classem protectionis IP23, tensio nominalis est 6KV vel 10 KV.
Specificatio
| Magnitudo quadrorum | H355-710MM (6kV), H450-710MM (10kV) |
| Potentia aestimata | 220kW-5000kW (6kV), 250kW-3550kW (10kV) |
| Gradus efficientiae energiae | IE1 |
| Tensio et frequentia | 6kV / 50Hz, 10kV / 50Hz |
| Gradus protectionum | IP23 |
| Gradus insulationis/Augmentum temperaturae | F. |
| Methodus Installationis | B3 |
| Temperatura ambientis | -15°C ~+40°C |
| Methodus Refrigerandi | IC01 |
| Officium | S1 |
| Factor servitii | 1.0 |
Informationes Ordinationis
● Hic catalogus tantum ad usum lectorum refertur. Ignoscite, si qua producta mutantur, non antea additionaliter specificabitis.
● Cum ordinem facis, quaeso notitias aestimatas nota, ut genus motoris, potentiam, tensionem, celeritatem, classem insulationis, classem protectionis, genus figendi, et cetera.
● Motores speciales designare et producere possumus secundum requisita emptoris sic:
1. tensio, frequentia et potentia speciales;
2. classis insulationis specialis et classis tutelae;
3. cum arca terminali in latere sinistro, extremitatibus axis duplicibus et axe speciali;
4. motor altae temperaturae vel motor humilis temperaturae;
5. in planitie vel sub divo adhibitum;
6. potentia maior vel factor servitii specialis;
7. cum calefactore, PT100 pro ferulis vel convolutione, PTC et cetera;
8. cum codificatore, ferculis insulatis, vel structura ferculi insulati;
9. cum aliorum requisito.






